Prezenter muzyczny  – serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą, która dotyczyć będzie wesela, czyli najpiękniejszego dnia w Waszym życiu, urodzin, czy imprezy firmowej.

Każdej imprezie potrzebna jest odpowiednia oprawa i ja Wam w tym pomogę. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jako DJ, zostałem doceniony. Odpowiednio dobrana muzyka, atrakcyjna oprawa i przede wszystkim moja osobowość sprawiają, że będziemy razem z gośćmi w wyśmienitych nastrojach bawić się na Waszym weselu czy urodzinach.

Ponieważ to ludzie są najważniejsi.

Prowadzę zabawy radosne w dobrym guście.

Jestem DJ-em, który dopasowuje muzykę do wyjątkowej chwili oraz Wodzirejem, który na każdym etapie przyjęcia weselnego zapewnia moc atrakcji dla Pary Młodej i jej Gości.

Najważniejsze jest Wasze zadowolenie.

Dla pary młodej to najważniejszy dzień w życiu, dlatego też Wasi goście muszą się dobrze bawić. Robię wszystko, aby wesele było niezwykłym i wyjątkowym przeżyciem.

Wkładam przede wszystkim „całe serce” do tego co robię, to sprawia, że potrafię poprowadzić imprezę dla każdej grupy wiekowej.

Jestem nie tylko DJ-em lecz także wodzirejem.

Bogate doświadczenie, całkowite zaangażowanie, zaplecze techniczne oraz ciągłe kształcenie sprawiają, że całość prowadzona jest na najwyższym poziomie. Dobra zabawa gości jest dla mnie najważniejsza.

Dzięki wzbogaconej płytotece oraz doświadczeniu, możesz liczyć na same ponadczasowe i odpowiednio dobrane hity.

Odpowiednio przygotowana muzyka na weselu czy innej muzycznej imprezie zapewnia wiele pozytywnych emocji. Twoi goście wspaniale będą się bawić do samego rana.

Muzykę dobieram różnie, w zależności od towarzystwa, co często nie jest łatwym zadaniem. Zaczynam od chwili powitania młodej pary, po toasty, tańce, dalej zabawy, wspólne śpiewanie, oczepiny, czy konkursy. Przygotowuję układy taneczne, przynoszę ze sobą gadżety, które dodają humoru oraz ubarwiają imprezę.

Moi goście nigdy się nie nudzą. Zapraszam!

Jestem otwarty na wszelkie sugestie i Wasze potrzeby.

Moje imprezy są różne, zapewniają wiele atrakcji gościom oraz niebanalną, unikalną rozrywkę. Działam najczęściej w miejscowościach: Opole, Gliwice, Katowice, Częstochowa, Zabrze, Wrocław, Rybnik oraz Cały Śląsk.

Znajdziesz mnie również na:

8 + 4 =

Zaprojektowane przez: