Polecam

Zbliżająca się uroczystość ślubna zawsze spędza sen z powiek nie tylko parze młodej, ale także rodzicom państwa młodych. Bo gdy ślub, to także uroczystość ślubna, na którą trzeba zaprosić mniej, lub więcej osób. I niezależnie od liczby gości trzeba ustalić szczegóły przyjęcia weselnego. Najczęściej sponsorami wesela są rodzice państwa młodych, choć mogą to być także sami przyszli małżonkowie.

A nawet ktoś inny z najbliższej rodziny, jak chrzestni, czy dziadkowie. Niezależnie od tego kto wyprawia wesele cel jest jeden. Para młoda, jak i wszyscy goście mają dobrze się bawić. A uroczystość ma być zapamiętana do końca życia, jako udana dzięki miłej atmosferze i różnym atrakcjom. Liczne lokale weselne większe i mniejsze, a także restauracje zapraszają do korzystania ze swoich ofert.

Wielkie lokale weselne oferują miejsca dla kilkuset gości zapewniając nie tylko komfortowe warunki podczas wesela, ale także pokoje gościnne dla chcących odpocząć, bądź przenocować. Wystarczy tylko zainteresować się ofertami, przeanalizować je i wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Sala weselna

Sali okolicznościowych jest obecnie mnóstwo, ciężko jednak znaleźć taką, gdzie odpowiada nam przystępny termin lub miejsce. Planując wybór takiego miejsca na wesele, lub osiemnastkę czy jakąkolwiek inną większą imprezę powinniśmy kierować się głównie miejscem oraz wyglądem zewnętrznym, jak i wewnętrznym.

Miejsce takie powinno być w jak najbardziej przystępnej cenie oraz możliwie szybko dostępnym terminem rezerwacji, na czym zależy większości klientów. Obsługa takiego miejsca powinna być schludna, zadbana oraz przede wszystkim ich głównym hasłem przewodnim powinno być – „klient nasz pan”.

Podawane dania, które powinny zostać podane na ciepło, najlepiej smakują przygotowywane tuż przed podaniem, a sama ich jakość powinna być na jak najwyższym poziomie, ponieważ to właśnie po tym szczególe większość klientów oceni salę.

Na weselu, 18’stce, sylwestrze czy jakiejkolwiek innej imprezie okolicznościowej powinna być przede wszystkim jak najlepsza muzyka, a na samym DJ’u lokal nie powinien oszczędzać. Taka impreza zawsze powinna zadowolić klienta i zachęcić go do ponownego skorzystanie z oferowanych usług.

Barman na wesele

Barmani na wesele to doskonała opcja na to, aby nasze wesele było udane. Warto się przyjrzeć tej opcji z kilku powodów, dla których barmani na wesele są doskonałym pomysłem. Po pierwsze barman na weselu jest to coś zupełnie nowego.

Zazwyczaj na weselach alkohole na stoły roznoszone przez obsługę, a inne alkohole serwowane są przy barze. Najczęściej jest to po prostu piwo lub wino. Barman natomiast (szczególnie dobry), jest w stanie przygotować różne drinki często bardzo wymyślne. Po drugie cena za wynajęcie barmana w kontekście wesela, wcale nie jest taka wysoka. Koszty wesela często idą w dziesiątki jeśli nie setki tysięcy złotych.

Wynajęcie barmana na wieczór to koszt dwustu do trzystu złotych. No chyba, że chcemy naprawdę bardzo dobrego barmana, wówczas jego wynagrodzenie może być większe. Porównanie kosztów pracy barmana z kosztami ogólnymi, powoduje że cena za urozmaicenie imprezy jest relatywnie niewielka.

Kolejnym argumentem jest zadowolenie naszych gości, którzy obsługiwani przez profesjonalnego barmana, na pewno będą zdecydowanie bardziej zadowoleni oraz będą lepiej się bawić.

Polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą:

1. http://www.vipbar.pl/
2. http://barmanczestochowa.pl/
3. http://www.longislandbar.pl/

Foto na wesele

Organizując tak ważną noc jak wesele i całą ceremonię ślubną, zawsze zależy nam na tym, żeby dosłownie każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik, dzięki temu w końcu nie będziemy musieli martwić się, że coś nie pójdzie zgodnie z naszym planem.

Jednym z elementów o których musimy pamiętać w czasie takich wydarzeń jak ślub, jest między innymi fotografia ślubna, w końcu każdy z nas po wielu latach lubi wrócić do tych wspaniałych chwil, w których byliśmy jednymi z najszczęśliwszych osób zgromadzonych na w kościele i sali weselnej.

Oczywiście nie każdy fotograf będzie w stanie wykonać dla nas takie zlecenie, więc warto zastanowić się nad wyborem innej osoby do sesji ślubnej, która będzie o wiele bardziej artystyczna.

Wesele jest w końcu dużo bardziej dynamiczne i nie każdy fotograf posiada stosowne umiejętności pracy pod tak dużą presją. Jeśli w naszej okolicy nie znajdziemy żadnej osoby na tyle kompetentnej, by zdjęcia w portfolio były odpowiednie, warto dopłacić nieco więcej ze dojazd i cieszyć się wspaniałymi zdjęciami.